NiyaziBey Çiftliği

Karadeniz bölgesinin ortasında, Samsun Bafra ‘da köyde doğumuş büyümüş, sonrasında , okuyup öğretmen olmuş, binlerce öğrencinin daha iyi bir geleceğe sahip olması için emek vermiş bir insanın, yoğun şehir hayatından sonra, emekliliğinde, çocukluğunda kalan mis kokulu hayallerini tekrar hayata geçirmek üzere kurduğu bir işletmedir, Öğretmen NiyaziBey Çiftliği

NiyaziBey Çiftliği arazilerinde doğal, katkısız, lezzetli ürünler üretmek ilk hedeftir. Dünya standartlarında üretilen ürünlerin tüm Türkiye’ye direkt olarak, aracısız ve taze ulaştırmak, en üst kaliteyi en uygun fiyatlara sağlamak ise diğer bir hedeftir.

Dedelerimizin, ninelerimizin köylerde, çocukluğumuzda bıraktığımız doğal süt ürünleri hep özledik. NiyaziBey Çiftliği özlediğimiz bu lezzetleri aynı tad ve kokuda sizlere ulaştırmayı kendisine göre edinmiştir.
Geleneksel yöntemlerimizi koruyarak, kendi köyümüzde, kendi çiftliğimizde, kendi topraklarımızda en gelişmiş teknolojileri doğanın hizmetine sunarak Türkiye’nin dörtbir yanına sağlıklı, lezzetli ve doğal süt ürünlerini ulaştırmak istiyoruz.